מציאת עורך דין מקצועי ומיומן בתחום גירושין

שימוש בשרותי עורך דין בהליך גירושין

הליך גירושין הוא הליך מורכב ועדין אשר מחייב במרבית המקרים התערבות של עורך דין, בעיקר במצבים בהם צברו בני הזוג רכוש ומתעוררים קשיים בהשגת הבנות בין הצדדים לגבי חלוקתו. התייחסות נכונה של בני הזוג אל נושא הגירושין על ידי עירוב עורכי דין מקצועיים יכולה לחסוך עוגמות נפש של בני הזוג המתגרשים ובעיקר של ילדיהם ובני משפחתם.

ההסתעפויות העדינות והשבריריות שיש בהליך הגירושין מעוררות לעיתים קרובות אמוציות רבות המובילות ללא מעט טעויות ושיקולים שגויים. עובדה אשר שתפעל כנגדכם ולא תטיב עם מעמדכם המשפטי בעניינים השונים כמו חלוקת רכוש, משמורת ילדים, מזונות ועוד.

טעויות נפוצות בהליך גירושין

לפני ביצוע כל צעד ולפני תחילתו של הליך הגירושין, מוטב למבקש הגט להתייעץ עם עורך דין המתמחה בענייני משפחה ובפרט תביעות גירושין. לעיתים הסיבה לכך שיחסים בין בני זוג עולים על שרטון היא בגידות מחוץ לנישואין, לרוב הגילוי מלווה בסערת רגשות לא קטנה והתנהלות שלא בהכרח תטיב עם מעמדכם בתביעה. זכרו, לכל צעד שלכם השלכות רבות והצד שמנגד לא יהסס לנצל את טעויותיכם בכדי להחליט את טענותיכם בדיון המשפטי.

במצבים אחרים, האישה מחליטה לקחת את ילדיה ולעזוב לבית אימה מתוך סערת רגשות, תוך שהיא מוותרת לכאורה על זכויותיה וחזקתה על הבית ועל הרכוש המשותף אשר צברה עם בעלה במשך השנים אשר חיו ביחד. החלטות פזיזות וללא התייעצות משפטית מסכנת לכאורה את זכויותיה, את עתיד ילדיה ואת כלכלתם.  

חשוב לזכור, כי כל עוד אין סיבה אחרת, ולא נדרש אחרת על ידי בית המשפט, חלוקת הרכוש צריכה להתבצע באופן שווה בין הצדדים, ומוטב לו לבן הזוג המבקש את הגט כי לא יעזוב את הבית עד לסיום כל ההליכים, ולא יביע את רצונו לוותר על רכוש כזה או אחר לפני התייעצות עם עורך דין או לפני ביצוע הסכם גירושין המקובל על שני הצדדים.

עורך דין לענייני משפחה

השימוש בעורך דין לצורך הגעה לפשרות בין הצדדים אשר אינם מסוגלים להגיע לפשרות אלו בעצמם הוא מומלץ וכדאי.

למעשה, עדיף לבני הזוג במקרים בהם כל מאמץ למציאת פתרון במשותף עולה בתוהו, כי יניחו לעורכי הדין שלהם לנהל את המשא ומתן במקומם, ובכך מובטח להם כי יגיעו לתוצאות הטובות ביותר אשר מאפשר להם החוק תוך שהם שומרים על בריאות נפשם שלהם ושל ילדיהם.

עורכי הדין המנוסים בענייני משפחה, ידעו מה הן מגבלות החוק, מה ניתן לדרוש והיכן עדיף לוותר, מה מצווה החוק את בני הזוג בענייני מזונות, משמורת והסדרי הראייה עם הילדים וכמובן, ידעו מה הם החוקים הקבועים לגבי חלוקת הרכוש.

לעיתים המחלוקות יוכרעו על ידי פסק דין ולעיתים יגיעו באי כוחכם להבנה ויערכו הסכם גירושין, על בסיסו יינתן הגט.

לקבלת סיוע של עו"ד בנושא גירושין ליחצו: יעוץ משפטי מיידי


זכויות ידועים בציבור וחשיבותם של הסכמי ממון מה פרוש המונח ידועים בציבור, מה הזכויות והחובות הטמונים בכך? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם...ביטול הסכם גירושין - טיפים לעריכת הסכמי גירושיןהסכם גירושין זהו הסכם בו מסדירים הצדדים את חלוקת הרכוש ביניהם בעת הגירושין, את מזונות הילדים, מזונות האישה, את הסדרי הראיה והמשמורת של הילדים. הסכם זה מבוסס על פשרה וויתור הדדי של הצדדים. לחץ למידע נוסף...עורכי דין בישראל - עריכת הסכם ממוןהסכם ממון הוא הסכם שניתן לנסח בסיוע של עורך דין, ומטרתו להסדיר מראש את זכויותיהם של בני הזוג בכל הקשור לרכוש המשותף ולרכוש שכל צד הביא עימו לחיים משותפים. מעוניינים לדעת עוד על הנושא, לחצו כאן להמשך קריאה...מאמרים אחרונים

קישורים
- עורכי דין
- רשלנות רפואית
- תאונות דרכים
- הסכם ממון
- ידועים בציבור

פנייה אל עו"ד לקבלת סיוע משפטי:
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:מפת האתר
מחפשים עו"ד שיוכל לסייע בהתמודדות מול בעיה משפטית מכל סוג? באתר זה תמצאו עורכי דין בכל תחומי המשפט הנהוגים בישראל!