מציאת עורך דין מקצועי ומיומן בתחום מקרקעין - נדל"ן

שימוש בשרותיו של עורך דין בעסקאות מקרקעין

עסקאות מקרקעין הן עסקאות הכרוכות במרבית המקרים בהוצאות כספיות גדולות ובהתאם לאופיין של עסקאות מסוג זה, מומלץ להשתמש באנשי המקצוע המתאימים כמלווים לאורך ביצוע העסקה. הערכת נכס יכולה להיעשות על ידי שמאי ובנוסף, כדאי להיעזר בשרותיו של עו"ד מקרקעין שילווה את כל שלבי העסקה עד להוצאתה אל הפועל.

עורך דין מקצועי יסייע לכם לקבל את כל ההחלטות הנכונות עוד בשלב התהוות המו"מ, ייצג את האינטרסים שלכם ויגן עליהם, יערוך את כל הבדיקות הנדרשות לווידוא כדאיות וחוקיות העסקה, יערוך את כל הרישומים הנדרשים בחוק בעת העברת זכויות במקרקעין ועוד.

סיוע של עו"ד בעת בדיקת רישום מקרקעין

אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע לפני רכישת נכס ומומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין, היא בדיקת הרישומים על הנכס בנוסח הטאבו. שם ניתן למצוא מידע על עיקולים שונים שהוטלו על הנכס במסגרת הליכי הוצאה לפועל או על ידי הרשויות, הערות אזהרה ועוד.

כמו כן, יש לבדוק את מצבו התכנוני של הנכס, בכול הנוגע אל זכויות בניה קיימות וחריגות בניה אם ישנן. אם בוצעה בנכס בניה תואמת את התכנון המאושר על ידי הרשויות, מדובר בעבירה על החוק שעלולה להוביל לרישום פלילי ולסבך גם אתכם כבעליו החדשים של הנכס. עוד יבדקו אפשרויות אישור חריגות בניה מול העירייה ועלויות ביצוע האישור.

עם ביצוע העסקה ירשום עבורכם עורך הדין את כל הרישומים הנדרשים בעת העברת זכויות במקרקעין, רישום הערת אזהרה, רישום בטאבו וכיוצא בזאת.

עריכת חוזים בעסקאות מקרקעין

בין אם אתם עומדים בפני ביצוע הסכם שכירות, הסכם חכירה או הסכם מכירה, בין אם אתם הקונים, המוכרים, השוכרים או המשכירים, ראוי ומוטב להשתמש בשרותיו של עורך דין לצורך הקמת החוזה.

נכון, קיימים בשוק הרבה חוזים סטנדרטיים, וחלקם אף טובים והוגנים בעיקר בנושא השכרות הדירה, אך כל מקרה חייב להיבדק לגופו ובמקרים רבים, הסעיפים הקטנים אשר מבדילים בין עסקה כדאית לכזו שאינה עלולים להתגלות כמאוד חשובים. עורך דין המתמחה בעריכת חוזים לענייני מקרקעין ונדל"ן ידע להגן על האינטרסים שלכם בעת ניהול המו"מ סביב החוזה בו מעוגנת עסקת המקרקעין ובעת עריכתו בפועל.

לסיכום, מדובר בתחום משפטי נרחב העוסק בכל הנוגע לנכסי נדל"ן ולו רלוונטיות לחייו של כל אדם כמעט. בחירת עו"ד מקרקעין הנה אחת ההחלטות החשובות שתאלצו לקבל, לקבלת סיוע מיידי תוכלו לפנות אלינו דרך עמוד יצירת קשר, למלא את פרטיכם ולציין את התחום בו נדרש לכם יעוץ משפטי. הפנייה אלינו היא דיסקרטית ופרטיכם יועברו אך ורק אל עורכי דין רלוונטיים, ללא כל התחייבות מצידכם.

לקבלת סיוע של עו"ד בנושא מקרקעין ליחצו: יעוץ משפטי מיידי
מאמרים אחרונים

קישורים

פנייה אל עו"ד לקבלת סיוע משפטי:
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:עורך דין | גירושין | תעבורה | רשלנות רפואית | פשיטת רגל | תאונת דרכים | הוצאה לפועל | מפת האתר
מחפשים עו"ד שיוכל לסייע בהתמודדות מול בעיה משפטית הנוגעת בדיני מקרקעין או נדל"ן? באתר זה תמצאו עורכי דין בכל תחומי המשפט הנהוגים בישראל!