מציאת עורך דין מקצועי ומיומן בתחום רשלנות רפואית

שימוש בשרותיו של עורך דין במקרים של רשלנות רפואית

ההתעסקות בתחום הרפואה מחייבת ערנות ומוכנות תמידית. על בתי החולים והרופאים המועסקים במוסדות הרפואיים להיות ערניים ודרוכים במעשיהם, היות והם מתעסקים בחיי אדם. עם כל זאת, אנו שומעים על מקרים רבים בהם רשלנות רפואית של רופא, או אי תקינות של ציוד במוסד רפואי זה או אחר או אבחון לקוי או מאוחר על ידי הרופא או האחות הובילו להחמרה של המצב אצל החולים המטופלים או אפילו גרמו למקרי מוות מצערים אשר ניתן היה למנוע.

רשלנות רפואית היא למעשה הגדרה כוללת של אותם מצבים אותם ניתן היה למנוע על ידי ערנותו של הרופא במהלך הטיפול, ערנות במהלך האבחון, רישום תרופות לאחר בירור אודות אלרגיות שונות אצל המטופל, שימוש בציוד תקין או מתאים, כל מקרי ההחמרה במצב המטופל או חלילה מעבר לכך כתוצאה מאי אלו מחדלים, מוכללים בתוך ההגדרה של רשלנות רפואית של מוסד רפואי או הרופא המטפל.

תביעות במקרי רשלנות רפואית

מערכות הרפואה בארץ או בכל מקום אחר בעולם דואגות לכסות את עצמן היטב כנגד תביעות של מטופליה. מקרים רבים מחתימים בתי החולים את המטופלים על טפסים שונים של אי לקיחת האחריות בטרם כניסת לניתוחים השונים, או אפילו מחתימים את האישה העומדת ללדת בטרם כניסתה לחדר הלידה אודות וויתור על תביעות במידה ותהיה תקלה במהלך השימוש בזריקות האפידורל.

עם כל זאת, אין באפשרותה של המערכת הרפואית ושל המוסד הרפואי להתנער מאחריותה או מאחריותו של המטפל ברוב המקרים, גם כאשר הוחתם המטופל על אותם טפסים, כאשר הוכח כי הנזק אשר נגרם למטופל נגרם כתוצאה מרשלנותו של הרופא המטפל או כתוצאה משימוש בציוד קלוקל , כתוצאה מאבחון שגוי או מרישום תרופות מוטעה.

רשלנות רפואית של רופא מטפל יכולה לנבוע מחוסר תשומת לב במהלך הטיפול עצמו, בתוך פרוצדורה כירורגית אשר מתבצעת על המטופל, במהלך אבחון המטופל, כאשר אבחון מוקדם של מחלות רבות יכול לשפר משמעותית את יכולת ההחלמה, וכמובן, רישום שגוי של תרופות מרשם כאשר החולה אלרגי לאחד ממרכיבי התרופה.

עורך דין במקרי רשלנות רפואית

שימוש בשרותי עורכי דין בתביעה משפטית של מוסד רפואי או מטפל היא הכרחית. כפי שהוזכר, המערכות הרפואיות יודעות להגן על עצמן היטב על ידי החתמת המטופלים על טפסים כאלה או אחרים אשר לכאורה נועדו על מנת למנוע מהמטופלים לתבוע את אותו מוסד רפואי כאשר התגלו מקרים של רשלנות רפואית או כאשר קרתה איזושהי תקלה אשר החמירה את מצבו של המטופל או כאשר נגרם לו נזק כתוצאה מהטיפול וללא קשר למצבו הרפואי קודם למקרה.

עורך דין המתמחה בערכאות המשפטיות במקרים מסוג זה, ידע למצוא את הפסקאות הנכונות בחוק אשר יבטלו את תוקפם של המסמכים עליהם חתמתם, היות ובמרבית המקרים לא תהיו ערים לחלוטין לסיכונים אשר נובעים מאותה פרוצדורה רפואית אותה אתם עומדים לעבור.

עורך דין רשלנות רפואית ידע אף להכווין אתכם אודות גודל התביעה מבחינה כספית, וינחה אתכם לפני הגשת התביעה לגבי סיכויי הצלחתה, על מנת שלא תאחזו בתקוות שווא ותבזבזו אנרגיה מיותר, או לחילופין, ינחה אתכם על הגדלת הסכום בכתב התביעה כאשר יזהה כי התביעה מוצדקת ועילתה בעלת סיכויים טובים לזכייה.

לקבלת סיוע של עו"ד בנושא רשלנות רפואית ליחצו: יעוץ משפטי מיידי


רשלנות בניתוח הסרת משקפיים בלייזרהסרת משקפיים בלייזר, מי מתחייב על איכות הטיפול, מה צריך לדעת לפני שפונים למומחים ומה הסיכונים שאנו לוקחים על עצמנו.עורכי דין בישראל - רשלנות רפואית בלידהמהי רשלנות בלידה, כיצד מתמודדים עם רשלנות רפואית בלידה, מי יכול לסייע? כל מה שרציתם לדעת ועוד. לחצו כאן לקריאת המאמר.מאמרים אחרונים

קישורים
- רשלנות רפואית בלידה
- פורום רשלנות רפואית
- רפואה ומשפט - מקרי רשלנות
- דו"ח ועדה - רשלנות רפואית
- רשלנות רפואית מידע לנפגעים
- רשלנות רפואית בניתוח
- רשלנות רפואית בלידה

פנייה אל עו"ד לקבלת סיוע משפטי:
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:עורכי דין | גירושין | תאונות דרכים | תעבורה | הסכם ממון | רשלנות רפואית חמורה | רשלנות רפואית סיוע משפטי | מפת האתר
מחפשים עו"ד שיוכל לסייע בהתמודדות מול בעיה משפטית מכל סוג? באתר זה תמצאו עורכי דין בכל תחומי המשפט הנהוגים בישראל!